Επικοινωνία μέσω VIBER 6947 889 889 κάντε κλικ  ΕΔΩ Ωράριο Λειτουργίας Δευτέρα-Παρασκευή 09:00-17:00

Αναζήτηση 2310 252525

Θέσεις Εργασίας

Η εταιρία SoMoN, ζητά

Εξειδικευμένο Σύμβουλο Πωλήσεων για το Τμήμα Πωλήσεων για την πολη της Θεσσαλονικης

και Τεχνικό Συστημάτων Πληροφορικής για το Τεχνικό Τμήμα

Αρμοδιότητες Τεχνικού:

  •  Εξωτερικές εργασίες – Επισκευή Βλαβών (μόνο εντός πόλης)
  •  Απασχόληση εντός και εκτός του καταστήματος - Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα Τεχνικού:

  • Απαραίτητο δίπλωμα μηχανής για την θέση του τεχνικού και πωλητή.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στον τομέα.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στην εγκατάσταση, τη διαμόρφωση και την αντιμετώπιση προβλημάτων
    Σταθερή εμπειρία στην ανάπτυξη και διαχείριση εφαρμογών ιστού
  • Πτυχίο γνωστικού αντικειμένου ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εργασιακή εμπειρία στην τεχνική υποστήριξη
  • Καλή γνώση hardware, λειτουργικών συστημάτων, εμπορικών εφαρμογών & δικτύων
  • Οργανωτικότητα, μεταδοτικότητα, επαγγελματισμός
  • Ηλικία έως 36 ετών
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Αναβάθμιση & Επισκευή Βλαβών Υλικού, Εγκατάσταση Λογισμικού Microsoft Windows & Linux και παραμετροποίηση.)
  •  Εγκατάσταση συστημάτων Ασφαλείας και Δικτύων και λειτουργιών Microsoft Windows Server
  •  Εργασιακή εμπειρία σε συστήματα ασφαλείας (Επιθυμητή)
  •  Προγραμματισμός και Παραμετροποίηση Ταμειακών Μηχανών & Φορολογικών Μηχανισμών. (Επιθυμητή)
  •  Γνώση Προγραμματισμού και Παραμετροποίησης Τηλεφωνικών Κέντρων Siemens (Επιθυμητή)
  •  Γνώση Δημιουργίας Ιστοσελίδων μέσω CMS (WordPress, Prestashop & Joomla)
  •  Παραμετροποίηση Ιστοσελίδων μέσω PHP, JavaScript, HTML & CSS.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογα με την εμπειρία και την εκπαιδευση του υποψηφίου.
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.
  • Συνεχή επαγγελματική εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης.
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Κάνοντας χρήση της συγκεκριμένης φόρμας, συμφωνείτε με την αποθήκευση και διαχείριση των στοιχείων σας από τον συγκεκριμένο ιστότοπο.
expand_less