*Γραπτώς και μέσω VIBER 6947.889.889. Για την παραγγελία σας επικοινωνείτε καθημερινά Δευτέρα - Παρασκευή 10:00 - 17:00 στο 2310 25 25 25 ή με email στο eshop@somon.gr.

ΤΗΛ. ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ 2310 25 25 25
Αναζήτηση 2310 25 25 25

Θέσεις Εργασίας

Για να ενταχθείτε στην ομάδα της SoMoN  στείλτε το βιογραφικό σας στο career@somon.gr.

Οι θέσεις εργασίας που εμφανίζονται σε αυτή τη σελίδα είναι ενδεικτικές των προσόντων που απαιτούνται για εργασία σε κάποιο από τα τμήματα της εταιρείας.

SoMoN προσφέρει:
Διαρκή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες και προοπτικές εξέλιξης.
Αξιοκρατικό περιβάλλον που δίνει τη δυνατότητα προσωπικής ανάπτυξης.
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών-ανάλογα με την εμπειρία και την εκπαιδευση του υποψηφίου

& Bonus παραγωγικότητας.

Για όλες τις θέσεις προϋπόθεση είναι:

α) η εκπλήρωση των στρατιωτικών υποχρεώσεων και

β) η πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

Για όλα τα βιογραφικά σημειώματα τηρείται απόλυτη εχεμύθεια.

Η SoMoN, ζητά

Εξειδικευμένο Σύμβουλο Πωλήσεων

Αρμοδιότητες:

  • Εξωτερικές εργασίες  (μόνο εντός πόλης).
  • Απασχόληση εντός και εκτός του καταστήματος - Εξυπηρέτηση πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απαραίτητο δίπλωμα μηχανής.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στον τομέα.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Πτυχίο γνωστικού αντικειμένου ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ.
  • Εργασιακή εμπειρία στις πωλησεις.
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.
  • Καλή γνώση hardware, λειτουργικών συστημάτων, εμπορικών εφαρμογών & δικτύων.
  • Οργανωτικότητα, μεταδοτικότητα, επαγγελματισμός.
  • Ηλικία έως 36 ετών.

Η SoMoN ζητά

Τεχνικό Συστημάτων Ασφαλείας και Πληροφορικής

Αρμοδιότητες Τεχνικού:

  • Εξωτερικές εργασίες – Επισκευή Βλαβών (μόνο εντός πόλης)
  • Απασχόληση εντός και εκτός του καταστήματος - Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα Τεχνικού:

  • Εξωτερικές εργασίες – Επισκευή Βλαβών (μόνο εντός πόλης).
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στην εγκατάσταση, τη διαμόρφωση και την αντιμετώπιση προβλημάτων.
  • Εργασιακή εμπειρία στην τεχνική υποστήριξη.
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Αναβάθμιση & Επισκευή Βλαβών Υλικού, Εγκατάσταση Λογισμικού Microsoft Windows & Linux και παραμετροποίηση).
  • Εγκατάσταση συστημάτων Ασφαλείας και Δικτύων και λειτουργιών Microsoft Windows Server.
  • Εργασιακή εμπειρία σε συστήματα ασφαλείας (Επιθυμητή)
  • Προγραμματισμός και Παραμετροποίηση Ταμειακών Μηχανών & Φορολογικών Μηχανισμών. (Επιθυμητή)
  • Γνώση Προγραμματισμού και Παραμετροποίησης Τηλεφωνικών Κέντρων Siemens (Επιθυμητή)
  • Γνώση Δημιουργίας Ιστοσελίδων μέσω CMS (WordPress, Prestashop & Joomla)
  • Παραμετροποίηση Ιστοσελίδων μέσω PHP, JavaScript, HTML & CSS.
  • Οργανωτικότητα, μεταδοτικότητα, επαγγελματισμός
  • Ηλικία έως 36 ετών

Κάνοντας χρήση της συγκεκριμένης φόρμας, συμφωνείτε με την αποθήκευση και διαχείριση των στοιχείων σας από τον συγκεκριμένο ιστότοπο.
expand_less