*Γραπτώς και μέσω VIBER 6947.889.889.  Επικοινωνήσετε καθημερινά Δευτέρα - Παρασκευή 10:00 - 17:00 στο 2310 25 25 25 ή με email στο eshop@somon.gr για την παραγγελία σας.

**Για τις παραγγελίες σας με παράδοση εντός Θεσσαλονίκης το κόστος είναι 2,00 ευρώ.

Αναζήτηση 2310 252525

Θέσεις Εργασίας

Για να ενταχθείτε στην ομάδα της SoMoN  στείλτε το βιογραφικό σας στο info@somon.gr.

Οι θέσεις εργασίας που εμφανίζονται σε αυτή τη σελίδα είναι ενδεικτικές των προσόντων που απαιτούνται για εργασία σε κάποιο από τα τμήματα της εταιρείας.

SoMoN προσφέρει:
Διαρκή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες και προοπτικές εξέλιξης.
Αξιοκρατικό περιβάλλον που δίνει τη δυνατότητα προσωπικής ανάπτυξης.
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών-ανάλογα με την εμπειρία και την εκπαιδευση του υποψηφίου

& Bonus παραγωγικότητας.

Για όλες τις θέσεις προϋπόθεση είναι

η εκπλήρωση των στρατιωτικών υποχρεώσεων και

η πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
Για όλα τα βιογραφικά σημειώματα τηρείται απόλυτη εχεμύθεια.

Η SoMoN, ζητά

Εξειδικευμένο Σύμβουλο Πωλήσεων

Αρμοδιότητες:

  • Εξωτερικές εργασίες  (μόνο εντός πόλης).
  • Απασχόληση εντός και εκτός του καταστήματος - Εξυπηρέτηση πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απαραίτητο δίπλωμα μηχανής.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στον τομέα.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Πτυχίο γνωστικού αντικειμένου ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ.
  • Εργασιακή εμπειρία στις πωλησεις.
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.
  • Καλή γνώση hardware, λειτουργικών συστημάτων, εμπορικών εφαρμογών & δικτύων.
  • Οργανωτικότητα, μεταδοτικότητα, επαγγελματισμός.
  • Ηλικία έως 36 ετών.

Η SoMoN ζητά

Τεχνικό Συστημάτων Ασφααλείας και Πληροφορικής

Αρμοδιότητες Τεχνικού:

  • Εξωτερικές εργασίες – Επισκευή Βλαβών (μόνο εντός πόλης)
  • Απασχόληση εντός και εκτός του καταστήματος - Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα Τεχνικού:

  • Εξωτερικές εργασίες – Επισκευή Βλαβών (μόνο εντός πόλης).
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στην εγκατάσταση, τη διαμόρφωση και την αντιμετώπιση προβλημάτων.
  • Εργασιακή εμπειρία στην τεχνική υποστήριξη.
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Αναβάθμιση & Επισκευή Βλαβών Υλικού, Εγκατάσταση Λογισμικού Microsoft Windows & Linux και παραμετροποίηση).
  • Εγκατάσταση συστημάτων Ασφαλείας και Δικτύων και λειτουργιών Microsoft Windows Server.
  • Εργασιακή εμπειρία σε συστήματα ασφαλείας (Επιθυμητή)
  • Προγραμματισμός και Παραμετροποίηση Ταμειακών Μηχανών & Φορολογικών Μηχανισμών. (Επιθυμητή)
  • Γνώση Προγραμματισμού και Παραμετροποίησης Τηλεφωνικών Κέντρων Siemens (Επιθυμητή)
  • Γνώση Δημιουργίας Ιστοσελίδων μέσω CMS (WordPress, Prestashop & Joomla)
  • Παραμετροποίηση Ιστοσελίδων μέσω PHP, JavaScript, HTML & CSS.
  • Οργανωτικότητα, μεταδοτικότητα, επαγγελματισμός
  • Ηλικία έως 36 ετών

Κάνοντας χρήση της συγκεκριμένης φόρμας, συμφωνείτε με την αποθήκευση και διαχείριση των στοιχείων σας από τον συγκεκριμένο ιστότοπο.
expand_less